Teslim, İade ve İptal


Sitemizde yer alan testlere katılım ücretsizdir. Testin sonunda IQ Puanınız ve IQ Seviyeniz açıklanmaktadır. IQ Testteki performansınızı gösteren Ayrıntılı Sonuç Raporunu satın almak istemeniz durumunda 3 farklı ödeme seçeneğinden birisini seçebilirsiniz. Ödeme Seçeneklerimiz;

  • Kredi Kartı: Güvenli alışveriş standartlarına uygun olarak işleminizi tamamlayacağınız sitemizde sanal kartlarınızı da kullanarak Ayrıntılı Sonuç Raporunuzu satın alabilirsiniz.
  • Avea Mobil Ödeme: Avea tarafından sağlanan Avea Mobil Ödeme ile ÖİV (Özel İletişim Vergisi) ödemeden sadece hizmet bedelini ödeyerek satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  • Turkcell Mobil Ödeme: Turkcell tarafından sağlanan Turkcell Mobil Ödeme ile ÖİV (Özel İletişim Vergisi) ödemeden sadece hizmet bedelini ödeyerek satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.
  • Banka Havalesi / EFT: Dilerseniz şirketimize ait banka hesaplarına para transferi yaparak da ödemenizi tamamlayabilirsiniz.

Ödeme işleminiz tamamladıktan sonra (Kredi Kartı, Avea Mobil Ödeme ve Turkcell Mobil Ödeme) sonuç online olarak görüntülenecektir. Banka Havalesi seçeneğini kullanmanız durumunda yaptığınız işlem bize ulaştıktan sonra dekontunuzda yer alan Test No’nuzun sonucu e-mail adresinize gönderilecektir.

Hizmetlerimiz online olarak sağlandığı için ücret iadesi ve satış iptali yapılamamaktadır.

Ödemenizi tamamlamanıza rağmen Ayrıntılı Test Raporunuzun size ulaşmaması durumunda bizimle iletişime geçerek sorununuzu bizimle paylaşabilirsiniz.